Masterkidz – już w przedsprzedaży!

przez | 29 marca 2019

Drodzy klienci! Czy znacie już nasz nowy hit, jakim są zabawki marki Masterkidz? Są to przede wszystkim świetne tablice edukacyjne, oraz ścianki, na których można konstruować obrazki, mechanizmy z kół zębatych, oraz systemy hydrauliczne. Brzmi nieprawdopodobnie? Sami spójrzcie!

Tablice naukowo-kreatywne Masterkidz STEM

masterkidz, zabawki dla dzieci, zabawki edukacyjne, zabawki drewniane, zabawki z drewna

Zabawki Masterkidz świetnie sprawdzają się jako wyposażenie przedszkoli, sal zabaw, oraz innych placówek edukacyjno-wychowawczych. Doskonale zdadzą egzamin w przedszkolach Montessori.

masterkidz, zabawki dla dzieci, zabawki drewniane, zabawki z drewna, zabawki do przedszkoli

Już teraz możecie składać zamówienia w przedsprzedaży. Dostępne zabawki obejrzycie na naszej platformie b2b.leker.pl. Zamówienia będą realizowane około 15.05.2019r.

Większość produktów Masterkidz to zabawki wykonane z drewna. Ekologiczne zabawki to silny trend, który z pewnością będzie kontynuowany. Drewno jest wytrzymałe i świetnie wygląda, więc przedszkola wyposażone w zabawki i meble Masterkidz można podziwiać godzinami.

leker.pl, hurtownia zabawek, zabawki dla dzieci, zabawki drewniane, zabawki z drewna

Masterkidz to marka premium, której produkty są najwyższej jakości. Nie są może najtańsze, ale za to posiadają bardzo szerokie zastosowanie, a ich jakość nie pozostawia nic do życzenia.

0 myśli nt. „Masterkidz – już w przedsprzedaży!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *