Mały farmer 

Jest 14 produktów.

Zestaw ogrodniczy renomowanego producenta firmy Klein.

Szybki podgląd

HAPPY FENDT, wesoły traktor dla dzieci, firmy Dickie.

Szybki podgląd

Traktor Massey Ferguson zdalnie sterowany RC.

Szybki podgląd

Traktor John Deere na lawecie z narzędziami Klein.

Szybki podgląd

Traktor na licencji Massey Ferguson niemieckiego producenta zabawej firmę Dickie dla miłośników maszyn rolniczych zapewnią ...

Szybki podgląd

Traktor Fendt 939 Vario 41 cm od niemieckiego producenta zabawek dla dzieci firmę Dickie ....

Szybki podgląd

Traktor Claas z przyczepą renomowanego producenta zabawek, niemiecką firmę Dickie ...

Szybki podgląd

Traktor Farmer Max od firmy Smoby dla dziecka od 3 roku życiaTraktor na pedały w zielonym kolorze w zestawie z przyczepką, łychą.  Regulowane siedzisko, stabilna i wytrzymała konstrukcja, klakson, nowy design.

Szybki podgląd

Zestaw od firmy Dickie z ciągnikiem Class to marzenie każdego małego farmera. Dzięki 72 elementom zawierającym oprócz traktorka także przyczepkę,wiejski domek, szopę, zwierzęta i wiele innych zbuduje on własną farmę.

Szybki podgląd

Rewelacyjna farma renomowanej, francuskiej firmy Majorette. Każdy młody farmer marzy o własnej zagrodzie i bogato wyposażonym warsztacie. W zestawie znajdziemy wiele akcesoriów dzięki którym zaraz po rozpakowaniu można zacząć zabawę.

Szybki podgląd

Abrick to grupa zabawek firmy Ecoiffier, należącej do koncernu Smoby jednego z największych producentów zabawek w Europie. Jakość utrzymywana jest na najwyższym poziomie, a wzornictwo i tematyka pozytywnie wpływa na rozwój dziecka.

Szybki podgląd

Duży zestaw składa się z 75 elementów. W komplecie 2 figurki - farmer, gospodyni,  krówka, konik, owieczka, transporter do przewozu konia oraz mnóstwo klocków do zbudowania wspaniałej farmy.

Szybki podgląd

Rewelacyjna farma marki Eichhorn to wspaniały prezent dla twojego dziecka! Bogato wyposażony zestaw sprawi radość, każdemu małemu farmerowi. Farma to rewelacyjna zabawka dla miłośników zwierząt i nie tylko.

Szybki podgląd
Wyświetlono 1 - 14 z 14 produktów