Bujaki i skoczki 

Jest 34 produktów.
na stronie

Rewelacyjny bujak Konik na biegunach Chicco, idealny w domu jak i w ogrodzie, zaprojektowany tak aby dwójka, a nawet trójka dzieci bawiła się jednocześnie.

Szybki podgląd

Konik na biegunach Ponyfeber 2w1. Wyprodukowany na podstawie najnowszych technologii oraz najwyższych norm bezpieczeństwa.

Szybki podgląd

Bujak Słoń firmy BIG to bezpieczna zabawka dla dzieci aktywnych. Wysoka jakość wykonania oraz żywa kolorystyka sprawią, że każde dziecko polubi bujanie na uroczym słoniu.

Szybki podgląd

Wyposażona w wygodne uchwyty. Piłka 45-50 cm.

Szybki podgląd

Piłka do skakania Trolle. Niewielka rzecz, a tyle radości! Dzięki piłce do skakania John z z wizerunkiem Trolli, dzieci będą mogły robić to, co lubią najbardziej - brykać.

Szybki podgląd

Bujak Kotek, bujaczek ma opływowe kształty i wygodne do trzymania uchwyty w kształcie uszu.

Szybki podgląd

Idealny pojazd zarówno w domu jak i na dworze. Kierownica dźwiękowa z 3 melodiami urozmaici zabawę a praktyczny schowek pod siedziskiem będzie idealnym rozwiązaniem na wszystkie niezbędne skarby jakie maluch koniecznie musi zabrać z sobą na spacer..

Szybki podgląd

Wspaniały konik fancy neon do skakania marki John zapewni Twojemu dziecku świetną zabawę oraz poprawi jego koordynację ruchową. Długie uszy konika zapewniają pewny chwyt i bezpieczeństwo.

Szybki podgląd

Cudowna bujawka niedźwiadek  uszczęśliwią każdego malucha. Stabilna konstrukcja,wygodne siedzisko oraz dostosowany do potrzeb maluszka uchwyt zapewnią moc atrakcji oraz bezpieczeństwo użytkownika.

Szybki podgląd

Cudowna bujawka z wizerunkiem rezolutnej Maszy uszczęśliwią każdego malucha. Stabilna konstrukcja,wygodne siedzisko oraz dostosowany do potrzeb maluszka uchwyt zapewnią moc atrakcji oraz bezpieczeństwo użytkownika.

Szybki podgląd

Injusa bujak rybka W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych siodełko zostało nisko osadzone, uchwyty na rączki solidnie przymocowane, a podstawka na nóżki zrobiona tak by podczas zabawy stópki maluchów się nie przesuwały..

Szybki podgląd

Little Tikes Koń na biegunach w kolorze różowym.

Szybki podgląd
Wyświetlono 1 - 24 z 34 produktów