Quady 

Jest 12 produktów.

Bezpieczny różowy quad terenowy na akumulator renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA na licencji Psi Patrol. Doskonały prezent na każdą okazję dla każdego maluszka od 1 roku.

Szybki podgląd

Elektryczny quad Kawasaki AVT 12V/4,5Ah Injusa

Szybki podgląd

Injusa wielofunkcyjny jeździk , odpychacz, bujak dla dziecka od 10 miesięcy

Szybki podgląd

Injusa jeździk odpychacz dla dzieci od +1 na licencji Psi Patrol

Szybki podgląd

Najpopularniejszy pojazd dla dzieci. Napędzany akumulatorem 12V, pokona każdy teren i wzniesienia do 17% pochylenia. Posiada amortyzatory co zapewnia komfort jazdy nawet...

Szybki podgląd

Jednoosiowa przyczepa z dyszlem i mocowaniem do pojazdów Peg Perego typu GAUCHO i POLARIS.

Szybki podgląd

Peg Perego Quad Polaris Sportsman 850 Czerwony na akumulator 24v został...

Szybki podgląd

Wymarzony Gokart Spa firmy Kettler jest doskonałą propozycją dla dzieci i rodziców ceniących nowoczesny design oraz wspaniałą jakość produktu.

Szybki podgląd

PEG PEREGO POLARIS OUTLAW quad na akumulator POLARIS OUTLAW.

Szybki podgląd

Quad na akumulator CORRAL rewelacyjny pojazd na akumulator, produkt renomowanej włoskiej firmy Peg Perego. Staranne wykonanie z dbałością o najmniejszy szczegół. Piękna kolorystyka europejska jakość, tworzywo odporne na warunki atmosferyczne..

Szybki podgląd

Smoby Quad X-Power elektryczny różowy 6V akumulator. Wyjątkowo uroczy Quad elektryczny na akumulator francuskiej firmy Smoby, który na pewno spodoba się młodym kierowcom i sprawdzi się na każdym terenie. Ten elektryczny pojazd jest wygodny i łatwy w użytkowaniu..

Szybki podgląd

SMOBY Elektryczny QUAD RÓŻOWY  ma napęd na akumulator 6V pozwala na osiągnięcie prędkości do 5 km/h! - Ten samochód elektryczny na akumulator pozwalający na zabawę do 2 godz. Moc - 50 W. Wzniesienie terenu max. 10%. - Przycisk gazu znajduje..

Szybki podgląd
Wyświetlono 1 - 12 z 12 produktów