Place zabaw 

Jest 45 produktów.
na stronie

Drewniany plac zabaw KidKraft Słoneczne Bistro to dla wielu dzieci spełnienie marzeń o posiadaniu własnego wyjątkowego miejsca w ogrodzie. Plac zabaw Słoneczne Bistro to idealne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu.

Szybki podgląd

Smoby Domek Na Palach, uroczy domek umieszczony na 70 cm palach, z dwoma oknami z przesuwanymi żaluzjami, drzwiczkami ...

Szybki podgląd

Zamień swój ogród w plac zabaw dzięki huśtawce Pirat firmy Kettler. Dzieci mogą wspinać się po drabince oraz po linie. Gondola wyposażona jest w piracką flagę a drabinka posiada poręcze po obu stronach oraz szerokie antypoślizgowe stopnie.

Szybki podgląd

Plac zabaw amerykańskiej firmy STEP2 na licencji Psi Patrol, da wiele radości tym dzieciom, które uwielbiają aktywną zabawę!

Szybki podgląd

Kettler plac zabaw huśtawka z gondolą i deską

Szybki podgląd

Smoby wielofunkcyjny plac zabaw ze zjeżdżalnia,wspinaczka,rura zjazdowa

Szybki podgląd

Zjeżdżalnia to tylko część atrakcji jakie czekają tu nasze dzieci.

Szybki podgląd

Tunel Zabawowy Gąsienica składa się z modułów, które można montować na rożne sposoby. Taki tunel gąsienica to doskonałe uzupełnienie domowego placu zabaw!

Szybki podgląd

Plac zabaw Wood House firmy Feber z pewnością zachęci Wasze dzieci do aktywnej zabawy.

Szybki podgląd

Plac zabaw Activity Park firmy Feber z pewnością zachęci Wasze dzieci do aktywnej zabawy.

Szybki podgląd

Smoby domek ogrodowy z huśtawką i zjeżdżalnią

Szybki podgląd

Wieża sprawnościowa Step 2 pozwoli Twoim pociechom przeżyć prawdziwie alpejską przygodę. Wspomoże również ich równowagę i koordynację podczas wchodzenia na sam szczyt i zjeżdżania w dół. Młodsze dzieci poczują się jak królowie na zamku, a kiedy zechcą odpocząć po zabawie, lub zjeść przekąskę będą mogły usiąść na wygodnych ławeczkach.

Szybki podgląd

Plac zabaw Little Tikes posiada trzy huśtawki: 2huśtawki podstawowe typu  deska - którą można wymienić na bezpieczne siedzisko dla maluszków oraz dysk.

Szybki podgląd
Wyświetlono 1 - 24 z 45 produktów