BOB BUDOWNICZY 

Jest 13 produktów.

Klocki konstrukcyjne, drewniane od firmy Eichhorn pozwolą zbudować koparkę. Na licencji bob Budowniczy...

Szybki podgląd

Klocki konstrukcyjne, drewniane od firmy Eichhorn pozwolą zbudować dźwig. Na licencji bob Budowniczy ...

Szybki podgląd

Smoby Bob Budowniczy Warsztat w walizceŁatwy do złożenia i rozłożenia (tylko 30 sekund!) warsztat, poręczna walizka umożliwia przenoszenie i chowania. Zawiera 22 akcesoria, w tym młotek, śrubokręt, piłę ...

Szybki podgląd

Piłka jest sprzedawana bez powietrza, do samodzielnego napompowania.

Szybki podgląd

SMOBY Wyrzynarka BOB BUDOWNICZY Światło DŹWIĘK

Szybki podgląd

SMOBY Wkrętarka Wyrzynarka 3w1 Bob Budowniczy EVO

Szybki podgląd

Wspaniała wiertarko-wkrętarka to propozycja doskonałej i kreatywnej zabawy dla najmłodszych miłośników majsterkowania i bajki o zaradnym Bobie.

Szybki podgląd

Wspaniały Warsztat z narzędziami i akcesoriami to propozycja świetnej i kreatywnej zabawy dla najmłodszych miłośników majsterkowania i bajki o zaradnym Bobie Budowniczym.

Szybki podgląd

Wspaniała mechaniczna wiertarko-wkrętarka to propozycja doskonałej i kreatywnej zabawy dla najmłodszych miłośników majsterkowania i bajki o zaradnym Bobie.

Szybki podgląd

Wspaniały zestaw Kamizelka z kaskiem to propozycja świetnej i kreatywnej zabawy dla najmłodszych miłośników majsterkowania i bajki o zaradnym Bobie Budowniczym.

Szybki podgląd

Wspaniały niebiesko-pomarańczowy pas z narzędziami to propozycja świetnej i kreatywnej zabawy dla najmłodszych miłośników majsterkowania i bajki o zaradnym Bobie Budowniczym.

Szybki podgląd
Wyświetlono 1 - 13 z 13 produktów