Masterkidz – już w przedsprzedaży!

przez | 29 marca 2019

Drodzy klienci! Czy znacie już nasz nowy hit, jakim są zabawki marki Masterkidz? Są to przede wszystkim świetne tablice edukacyjne, oraz ścianki, na których można konstruować obrazki, mechanizmy z kół zębatych, oraz systemy hydrauliczne. Brzmi nieprawdopodobnie? Sami spójrzcie! Tablice naukowo-kreatywne Masterkidz STEM Zabawki Masterkidz świetnie sprawdzają się jako wyposażenie przedszkoli, sal zabaw, oraz innych placówek… Czytaj dalej »

Nowy plik XML

przez | 13 marca 2019

Niedawno przeprowadziliśmy ankietę, która miała na celu zbadanie wymagań naszych klientów odnośnie pliku XML i integracji sklepu z naszą hurtownią. W oparciu o wyniki badania, opracowaliśmy nowy, udoskonalony plik XML, który zawiera więcej kluczowych informacji na temat produktów, takich jak na przykład kategorie, wymiary i wagi. Plik można już teraz pobrać w panelu klienta na… Czytaj dalej »

Nowa dostawa Viga Toys

przez | 13 marca 2019

Drodzy klienci! Z przyjemnością ogłaszamy, że już w przyszłym tygodniu dotrze do nas transport ze wspaniałymi nowościami marki Viga Toys. Genialne zabawki drewniane tego producenta cieszą się ogromnym zaufaniem przedszkoli, sal zabaw i hoteli, a także spotykają się z uznaniem wśród wychowawców Montessori. W nadchodzącej dostawie znajdą się świetne tablice naścienne do nauki alfabetu, cyferek… Czytaj dalej »