Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/bryk22/domains/leker.pl/public_html/includes/config.php on line 3
Dodane przez: Leker.pl
Targi Zabawek Kids’ Time Kielce 2019 – Spotkaj się z nami!

Jak co roku, będziemy gośćmi na międzynarodowych targach zabawek, które odbywają się w Kielcach. Od 20.02 (środa) do 22.02 (piątek) będzie można nas spotkać na stoisku numer A-92, do którego serdecznie zapraszamy.

Dodane przez: Leker.pl
VIGA TOYS już w naszej ofercie hurtowej!

VIGA to piękne, przemyślane i bezpieczne zabawki z drewna. Ponad 20 lat doświadczenia to gwarancja jakości i doskonałe wzornictwo.

W ofercie zabawek z drewna znajdują się: kuchnie, akcesoria, chodziki dla dzieci, rowerki, zabawki edukacyjne, muzyczne, sznurowane, zręcznościowe, klocki płaskie, klocki przestrzenne, kolejki i pociągi, domki i teatrzyki, puzzle, gry, mini zabawki, artykuły szkolne i wiele innych.

Dodane przez: Leker.pl
Leker.pl na Międzynarodowych Targach KIDS TIME 2018 w Kielcach

Podobnie jak w latach ubiegłych nie mogło zabraknąć firmy Leker.pl na Międzynarodowych Targach KID'S TIME w Kielcach. Podczas targów zaprezentowaliśmy niezwykle szeroką gamę zabawek ogrodowych, rowerków, jeździków i przybierających na popularności gokartów. 

Dodane przez: Leker.pl
IX Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS TIME

Zapraszamy na nasze stoisko nr A-82

"IX Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME
 odbędą się w dniach od 21 do 23 lutego 2018 roku w Targach Kielce. Wydarzenie nazywane jest „kreatorem rynkowych nowości”. To tutaj debiutują nowe marki, ale też produkty. Każdego roku w czasie imprezy organizowane są merytoryczne spotkania. 

Dodane przez: Leker.pl
Fisher Price w Leker.pl

Znana i ceniona na całym świecie marka zabawek Fisher Price w Leker.pl!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zabawek oraz coraz mocniejszej pozycji na rynku polskim, firma Leker nawiązała współpracę ze znaną światową marką Fisher Price. W ofercie sporo nowości, które będą mieć swoją premierę w kwietniu 2018 roku. Zabawki, które zaoferujemy będą w naszej hurtowni na zasadzie wyłączności. 

Dodane przez: Leker.pl
Zmiany na Leker.pl

Szanowni Państwo,

od stycznia 2018 roku rozpoczęliśmy prace informatyczne, których celem jest udoskonalanie platformy B2B. Zmianie ulegają również szata graficzna serwisu oraz znak graficzny hurtowni Leker.pl. Platforma B2B zostanie wzbogacona o nowe funkcje, które pozwolą Państwu na jeszcze łatwiejsze i sprawniejsze przeglądanie oferty i składanie zamówień.

14935
prawie 15 tys. klientów
3871
Ponad 3 tys. produktów
34
ponad 30 marek
237564
ponad 200 tys. zamówień rocznie
Zapraszamy do współpracy!
Zarejestruj się!