Notice: A session had already been started - ignoring session_start() in /home/bryk22/domains/leker.pl/public_html/includes/config.php on line 3
Hurtownia zabawek

Leker.pl to hurtownia markowych zabawek, która na rynku istnieje od 2001 roku. Jesteśmy dystrybutorem najbardziej renomowanych producentów krajowych i zagranicznych m. in. Woopie, Feber, Classic World, Tooky toy, Masterkidz, Berg, Injusa czy Big. Wsłuchując się w potrzeby Klientów i zdobywając nowe doświadczenia, zapewniamy najwyższy poziom obsługi i krótkie terminy realizacji.

Profesjonalne wsparcie
01.dedykowany opiekun Klienta

Sprawna i rzeczowa pomoc na każdym etapie współpracy - niezależnie od tego czy są Państwo nowym, czy też długoletnim Klientem naszej hurtowni.

02.pomoc w integracji dla e-sklepów

Dropshipping? - nic prostszego. Gotowe rozwiązania oraz wsparcie techniczne przy wdrażaniu, modyfikacjach, aktualizacjach asortymentu w Państwa sklepie.

03.informacje o nowościach z pierwszej ręki

Śledzimy najnowsze trendy. Aktywnie uczestniczymy w krajowych oraz zagranicznych targach branżowych. Wszystko po to, aby oferować Państwu topowe zabawki.

04.najlepsze ceny

Długoletnie doświadczenie. Świetnie zorganizowana logistyka. Analiza trendów na rynku. To kilka z tych czynników, które pozwalają nam wypracować dla Państwa najlepsze ceny.

Dlaczego warto?

Wielkopowierzchniowe magazyny - na południe od Warszawy. Realizacja zamówień nawet do 24 godzin. Dostawy zabawek kilka razy w tygodniu. Oferujemy markowe zabawki: Woopie, Tooky Toy, Classic World, Viga Toys, Injusa, Smoby, Little Tikes, Zapf Creation, Baby Born, Injusa, Big, Feber, Berg, Wader Polesie, Rolly Toys, Simba, Peg Perego, i wiele innych.

Hurtowe centrum dystrybucji markowych zabawek Leker.pl mieści się w Chynowie, przy ulicy Wolskiej 34, w pobliżu trasy krajowej nr 50 (Grójec - Góra Kalwaria). W naszym stale poszerzającym się portfolio znajdą Państwo ponad 40 światowych i krajowych producentów zabawek. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Zapraszamy do współpracy!

ZOBACZ DOSTĘPNE MARKI
14935
prawie 15 tys. klientów
3871
Ponad 3 tys. produktów
34
ponad 30 marek
237564
ponad 200 tys. zamówień rocznie
Zapraszamy do współpracy!
Zarejestruj się!